باز کردن دروازه‌ها برای نمای مدرن از طریق استفاده از این آسان نکات

به عنوان نمونه؛ برای اینکه نمادسازی از طریق طراحی نما مدرن صورت بگیرد، کنترل تابش نور به داخل صورت میگیرد و باعث میشود تا چشم انداز زیبا باعث خلق دید بصری برای مخاطب گردد. اگر که بخشهای مختلف و جامعه مهندسان بتوانند از روش اجرای خشک حمایت کنند، به نتایج بسیار خوبی در بخش ساختوساز خواهیم رسید. قابلیت ارتجاع و چگالی کم در HPL، باعث ایمنی در برابر زلزله می گردد همچنین ارتجاعی بودن این پانل ها، سبب مقاومت صفحات در برابر ضربه و فشار شده ، در نتیجه در مقابل فشارهای گوناگون مانند فشار باد عکس العمل خوبی نشان می دهد . نمای ساختمان معمولا به یک ضلع یا چند ضلع ساختمان که جلوی ظاهری بنا است گویند؛ نماهای ساختمانی و آپارتمانی یکی از مواردی است که از طراحی کلی سازه جداناپذیر است و در آن میشود هنر و خلاقیت یک معمار را مشاهده کرد همچنین همین موضوع، معیاری جهت اهمیت دادن و زیبایی شناختی نمای ساختمان است که از دید خریداران ایرانی حائز اهمیت است. بسیاری از موارد مؤثر برای طراحی نما مدرن وجود دارد و کمک میکند که طراحی این نما خارق العاده و برجسته باشد.  Th is has be᠎en gener at᠎ed with the help  of behsaznama Conte nt G en​er at or Demover sion᠎!

استرس را از نمای مدرن دور کن

چه عواملی بر طراحی نما به سبک مدرن تاثیر گذار خواهند بود؟ عدم نماشویی به موقع و تاخیر در زمان اقدام به شستشوی نما بدون داربست به علت وجود الودگی ها و الاینده های صنعتی مخرب موجود در هوا و در اثر باران های اسیدی بر روی سطح نما و … اما پیچیدگی و تزئینات در کنار جزئیات بیش از حد که در نمای کلاسیک برای ساختمانها وجود دارد، در نمای مدرن دیده نمیشود و تمامی این موارد از این طراحی حذف میشوند. لوور کامپوزیت که از ورق های کامپوزیت تشکیل می شود. نمای آلومینیوم کامپوزیت قابل استفاده در مناطق گرمسیر با درجه حرارت بالاست و در واقع متریالی مقاوم در برابر حرارت محسوب می شود. ازآنجاکه ورقهای کامپوزیت آلومینیومی بر روی یکلایه زیر سازd (آهنی یا چکمهای) نصب میشوند، یکلایه هوا بین بدنه اصلی ساختمان و نما قرار میگیرد که همین مسئله باعث میشود ساختمان با هزینه کمی عایق صوتی شود. نوع سوم، لوورهای آلومینیومی از جنس ورق کامپوزیت بوده که با توجه به قابلیت شکل پذیری ورق های کامپوزیت در اشکال و طرح های مختلف قابل طراحی و اجرا در زمان های مختلف نیز می باشند. در انتها با استفاده از دستمال سطح شیشه را کاملا برق می اندازیم.

از این رو ما در شرکت امیران نما تصمیم گرفتیم تا با معرفی انواع نمای ساختمان و اعلام بهترین نماهای آپارتمانی در سال 2023، در راستای خریدی بهتر به شما کمک کنیم؛ البته تنها این موارد نیستند و مواردی همچون نمونه پروژههای طراحی شده نماهای ساختمانی نیز در این صفحه مورد بررسی قرار خواهند گرفت و به طور نسبتا کاملی مورد مقایسه قرار میگیرند. همچنین اگر از نرده ها را برای استخرها به کار گیرند می تواند از سر خوردن و غرق شدن کودکان و بزرگسالانی که شنا کردن را آموزش ندیده اند ممانعت به عمل آید. همچنین در زمانهای کمتری نصب میشود. برای طراحی نما مدرن، ریتمهای درستی در نما به صورت افقی، عمودی و زاویه دار نصب میگردند. نهایتاً ورقهای آلومینیوم کامپوزیت بهوسیله اتصالاتی آلومینیومی U شکل (موسوم به بچه ناودانی) که در داخل لامل های آلومینیومی قرار میگیرند، بر روی لامل ها نصب میگردند. لایه پلی اتیلنی که در پانل های کامپوزیت قرار گرفته نوعی عایق حرارتی و صوتی محسوب می شوند. شستشو به صورت سندبلاست زمانی کاربرد دارد که سطح مورد نظر کثیفی و جرم بسیار زیادی را دارا می باشد یا به نوعی جرم به خورد سنگ رفته است.

برای اتصال پانلهای شیشهای از اتصالات از جنس فولاد ضدزنگ استفاده می شود که در چهار، شش یا چند نقطه به یکدیگر متصل میگردند. اگر در تلاشید تا از نمای مدرن برای طراحی یک ساختمان استفاده کنید، گروه معماری بام در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا با راهکارهای خلاقانه و ایدههای نوین، از بهترین نمای مدرن استفاده داشته باشید. اما در کنار آن همیشه طراحان، راهکارها و ایدههای غافلگیرانه ای دارند که این راهکارها غیر منتظره هستند و کمک میکنند تا نمای مدرن در بهترین حالت خود تعبیه شود. نمای شیشهای فریم لس یا نمای شیشهای بدون قاب، به معنی کنار هم قرار دادن پنل های شیشهای به وسیله اتصالات نقطهای است. اتصالات به پانلهای شیشهای معمولاً توسط براکتهای فولادی ضدزنگ با واشرهای نئوپان از طریق شیشه تولید میگردند، همانطور که در زیر نشاندادهشده است. این ماده واقعاً پایدار است زیرا از خاک رس طبیعی ساخته شده است، به این معنی که عاری از فلزات سنگین و مواد شیمیایی سمی است. زیرا بناهای بسیاری در شهرها وجود دارند که نیاز دارند تا با نمای دیگر محیط خود هماهنگی خاصی داشته باشند. زیرا بسیاری از خریداران در ابتدای امر به نمای یک ساختمان توجه میکنند و اگر نتواند آنها را جذب کند، ممکن است از خریدن آن ساختمان منصرف گردند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نماهای مدرن ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید