چگونه یک سرامیک پرسلانی را بدون خرج کردن دست و پا اجاره کنیم

پس با آرشیدسک همراه باشید تا با اصول طراحی نما مدرن ساختمان آشنا شده و نوع سبک ، متریال ، ضوابط و قوانین و نکات مهم نما به سبک مدرن را بررسی کنیم. سقف ها نیز بشتر به صورت صاف است. نمای ساختمان علاوه بر زیبایی، با فضای داخلی ساختمان نیز ارتباط دارد. علاوه بر این نمای ساختمان نشان دهندهی تفکرات معمار و کارفرما و در واقع شخصیت خانه میباشد. شما باید مواردی را که یک معمار طی طراحی نما مد نظر می گیرد را به کار گیرید. به نظر من سنگ تراورتن خیلی مناسبه برای نمای بیرون ساختمان چون بخاطر تخلخل بالا جذب آب خوبی داره و مقاومت بالایی هم داره، در ضمن چون سبکه خطر سقوطش خیلی کمتر از سنگ های دیگه هستش. این مصالح به رغم کاربردی بودنشان، سنگین بودند، در برابر تکان و زلزله مقاومت قابل توجهی از خود نشان نمی دادند و چندان هم زیبا نبودند.

مجری نمای سرامیک خشک

کاربرد شیشه در این نوع نما میتواند مزایای بالقوهای همچون جنبههای نورپردازی و زیباشناختی بهتری به دست دهد. در زیر میتوانید نمونههایی از نماهای شیشه تجاری مدرن را مشاهده کنید. نمای خانه جنوبی را مشاهده می کنید که از سه متریال چوب ترموود ، سنگ و آجر نسوز استفاده کرده . به دلیل استفاده از عایق حرارتی در سیستم نمای خشک می توان اعلام کرد که این نما جلوی اتلاف انرژی ساختمان را گرفته و باعث کاهش هزینه ها می شود. نصب سرامیک خشک با فاصله معینی از دیوارهای ساختمان صورت می گیرد که از این فاصله می توان درجهت اعمال عایق های مختلف صوتی ،رطوبتی و حرارتی یا عبور تاسیسات برقی و مکانیکی بهره مند شد. در حال حاضر یکی ازانواع طراحی ها که پرطرفدار، طراحی محیط های چند کاربردی در بنا های مدرن است به صورتی که کاربر بتواند کاربرد یک محیط را در مواقع مختلف تغییر دهد.

۶ – سقف بلند : یکی از ویژگی های مهم برای بیان چهره ساختمان به سبک مدرن استفاده از سقف های بلند و دوبل است . مقاومت بالا از مهمترین مزیتهایی است که افراد را نسبت به استفاده از آن در نمای تجاری مدرن ترغیب میکند از سایر مزیتهای آن میتوان به صرفه جویی در هزینههای اجرای نما و سرعت اجرای بالا شرکت اجرای نمای سرامیک خشک اشاره کرد. در انتخاب چهارچوب نگهدارنده توجه به استحکام و مقاومت بالای آن، ضروری است. کامپوزیتهای از مصالح هستند که صورت کالا مهندسی شده ساخته میشوند که از دو لایه آلومینیوم و پلی اتیلن تشکیل شده است اجرای ساده و سریع، هزینه نسبتاً پایین، وزن پایین، ماندگاری و مقاومت بالا، تنوع بالا در طرح و رنگ از جمله فاکتورهایی هستند که استفاده از کامپوزیت را در اجرای انواع مختلفی از نمای تجاری مدرن مناسب میسازد. بتن اکسپوز ها همان مصالح ساختمانی ای هستند که به عنوان نمای خارجی ، دیوار پوش داخلی و کفپوش در ساخت ساختمان ها مدرن با طراحی مدرن و همچنین استفاده از متریال های پایدار و سبز مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، نحوه نصب خشک آجر با سنگ متفاوت است. در این قسمت از خانه طرح می خواهیم نگاهی به جدیدترین و محبوب ترین طراحی ها در زمینه نمای رومی و نمای ساختمان مدرن بیندازیم.

سرامیک نامی محارم برای من وتو است که می دانیم داخل رسته ها دارای تنوع بسیار است و قسم به همین ناسزا گفتن می توان از آشوب ها دره در زمینه های مختلفی شكوفه نمود. مداخل کشورمان شرکت های گوناگونی هستند که داخل این زمینه فعالیت می کنند. با توجه بوسيله طراحی فنی و مهندسی دقیق نما اعم از زیرسازی و طراحی دقیق ابعاد و پلاک های مخرج عنايت برای هر پروژه با توجه به قصد بازشوها، ارتفاع ساختمان، کاربری و دیگر موارد تأثیرگذار و امکان دستور دادن دقیق سنگها و مفاسد مصرفی بعلاوه کاهش حاشيه رفتن و عصر اجرا، تأثیر بسزایی پايين کیفیت اجرا باقی خواهد گذارد. در این روش ضخاکت چسب یک میلیمتر کافی می باشد و فقط توری باید کاملا به وسیله چسب به سطح سرامیک متصل شده باشد . در این روش پلاک های سرامیک پرسلانی نما با استفاده از اسکوپ مخصوص که در شیار ایجاد شده در ضخامت سرامیک قرار میگیرد نصب و رگلاژ می شوند و در انتها اسکوپ ها به بخش زیرسازی آلومینیومی متصل می گردد. • استفاده از بتن مسلح و فولاد در نمای مدرن. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان، زمان نقش اساسی و بسیار مهمی را در این صنعت ایفا می نماید و روشهایی که توسط متخصصین ساختمان طراحی و پیشنهاد شده اند همگی با این فاکتور مهم سنجیده و شاید بتوان گفت که با محک این فاکتور مهم ماندگار شده و یا از بین رفته اند. Th is w​as gen​erat ed ᠎by behsaznama C​ontent Gener at or Demov ersi on .

دیدگاهتان را بنویسید