8 دلیلی که مردم درباره کتاب داستان شما می‌خندند

ترتیب الفبایی موضوعات در این کتاب دستیابی سریع و آسان مطالب را فراهم کرده است. کتاب های کنکوری باید به زبان ساده مطالب درسی را بیان کنند . کتابهای مفیدی توسط نشریههای مختلف در زمینه ادبیات منتشر شدهاند که هر یک به نوبه خود بسیار مفید و کاربردی هستند و به دانشآموز برای فهم بهتر مطالب دروس کمک میکنند. در مطلب بعدی برخی از کتاب های مناسب کودکان در مقاطع مختلف سنی را که این ویژگی های را دارند معرفی خواهم کرد. برخی از آنها به صورت کتاب داستان انگلیسی برای کودکان با ترجمه بوده و برخی دیگر بدون ترجمه ارائه شده اند. وائل الملا رییس انتشارات العربیه مصر در صحبت با خبرگزاری فرانسه با اشاره به اینکه نمایشگاه در اولین آخر هفته برگزاریاش میزبان نیم میلیون نفر بازدیدکننده بود، تایید کرد که امسال فروش نقطه اصلی نمایشگاه نبود، در حالی که ناشرانی که در نمایشگاه شرکت کردند تلاش داشتند تا بتوانند برخی از هزینههای سال خود را با فروش جبران کنند. اما در کشوری که بیشتر کالاها وارداتی است، کاهش ارزش پول ملی تنها بر بودجه خانوارها تاثیر نمیگذارد و موسسات انتشاراتی نیز در حالی که سال ۲۰۲۲ با افزایش ۴ برابری قیمت کاغذ مواجه شدند، مجبور شدند تا قیمت کتابهای خود را ۲ برابر کنند.

چهار مد روز مفاهیم در شما خرید کتاب

بازار کاغذ و مقوا از اول بهمنماه تاکنون با نوسان قیمت 30 هزار تومانی همراه بوده که گاهی افزایش و گاهی کاهش داشته است، در هفته جاری اما این بازار، کاهش 20 هزار تومانی را تجربه کرده است. در این میان کاغذ چاپ و تحریر چینی80 گرمی تغییر قیمتی نداشته است؛ بهطوری که هر بند 70 در 100 گرمی آن حدود یکمیلیون و 10 هزار تومان و هربند کاغذ چینی 80 گرمی 60 در 90 به قیمت یکمیلیون و 50 هزار تومان است. اینگونه کتابها که توسط انتشارات مختلف به چاپ رسیده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفتهاند به دو دستهی کتابهای کمک درسی زبان انگلیسی و همچنین زبان فرانسه دسته بندی میشوند. یکی از مسائلی که در امر خرید این روزها بسیار مهم است قیمت کتاب است، شاید خیلی وقت ها و خیلی جاها دیده باشیم که افراد مختلف دلیل کم مطالعه بودن و علاقه کمخود به کتاب را قیمت کتاب ها می دانند برای همین شاید اگر مرجعی برای خرید کتاب با تخفیف یافت شود هم بهانه این افراد از بین برود و هم افرادی که واقعا به دنبال خرید کتاب هستند سود بیشتری از این موضوع برده و کتاب های مورد نیاز خود را با هزینه کمتری تهیه کنند به همین دلیل امروز در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت و منابعی معتبر برای خرید کتاب با تخفیف معرفی خواهیم کرد. ᠎Post was cre ated wi​th the  he lp of ketabtala Content᠎ Generat or Demov​er si on .

در حالی که یک پوند مصر در پایینترین ارزش خود است و تورم در مصر بالاترین رکوردها را ثبت میکند، پنجاه و چهارمین دوره نمایشگاه بینالمللی کتاب مصر که با شعار «به نام مصر در کنار هم، میخوانیم، میاندیشیم، میآفرینیم» برگزار شد هم از این فشار در امان نبود. رییس انتشارات الرسم که در نمایشگاه حضور داشت توضیح داد که سال پیش قبل از اینکه ارزش پوند مصر با چنین سقوطی مواجه شود، با ۲هزار پوند که آن زمان برابر ۱۲۵ یورو بود میشد یک چمدان کتاب خرید اما امروز این مبلغ برابر ۶۲ یورو است و قیمت کتاب هم به نسبت به آن زمان بسیار بالاتر رفته است. ما در کتاب وب فعالیت خود را از فروردین سال ۱۳۹۷ شروع کرده ایم. در چین امپراتور چین شی هوانگ-تی در سال ۲۱۳ پیش از میلاد دستور داد همهٔ کتابها مگر کتابهای مربوط به پزشکی، کشاورزی و طالعبینی را بسوزانند. عبدالله ساکر مدیر انتشارات المهروسا نیز گفت مردم امسال روش جدید را برای خرید کتاب ابداع کردند و در حالی که به صورت گروهی برای بازدید از نمایشگاه میآمدند تصمیم میگرفتند که هر یک چه کتابی را بخرند تا بعد بتوانند به یکدیگر برای خواندن امانت بدهند و در عین حال بتوانند به بیشتر کتابهایی که میخواهند دست یابند.

مثلا دانش آموزان و دانشجویان حتی اگر علاقه یا میلی به مطالعه آزاد نداشته باشند اما مجبور هستند که کتاب های درسی و کمک درسی را مطالعه و بررسی کنند، همچنین افرادی که طالب علم و دانش و ارتقاء زندگی خود هستند نیز به مطالعه آزاد در زمینه های دلخواه می پردازند تا در موفقیت و رشد آن ها تاثیر گذار باشد تا بتوانند با سرعت بیشتر و دیدگاه متفاوت تری مسیر پیروزی و رسیدن به هدف خود را طی کنند، به همین دلیل است که کتاب در زندگی همه ما به شکل های مختلفی وجود دارد. هدف ما این است که کتاب خوانان با سهولت بیشتری بتوانند کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. علاوه بر این تخفیفها فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب برای کاربران و کتاب خوانان عزیز این امکان را در نظر گرفته تا بتوانند از ارسال رایگان کتاب بهرمند شوند. علاوه بر این ویژگی، فروشگاه کتاب وب، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند از ارسال رایگان کتاب بهره ببرند. زیرا دیگر نیازی نیست که زمانی را برای رسیدن به فروشگاههای فیزیکی کتاب صرف کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کتاب با تخفیف لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید