کتاب موسیقی : نهایت راحتی!

در کنار پکیج های آموزشی، هزاران دقیقه ویدیوی کاربردی به صورت رایگان در اختیار هنرجویان هر ساز قرار گرفته است. از آنجایی که موسیقی بر دل و جان آدمی مینشیند و لذتی بدون وصف را در ذهن و روح آدمی ایجاد میکند، یادگیری موسیقی برای بسیاری از افراد با اهداف مختلف مورد توجه قرار گرفته است و آن ها به سراغ آموزش نواختن موسیقی برای کسب لذت و یا برای کسب در آمد می روند. وبسایت نت به نت توانسته است با آموزش سازهای تار، سه تار، سنتور، تنبک و ویولن؛ از سازهای همه پسند موسیقی سنتی و کلاسیک، نظر هنرجویان بسیار زیادی را به خود جلب نماید. 2) از کدوم کتابا شروع کنم؟ اگه براتون امکانش هست .لیستی از منابع مهم درسی رو نیز در وبلاگتون بگذارید و اینکه بگین در درسهایی مثل درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری که در اونها فرد باید بتونه به تحیلیل تصویرها دست بزنه چطور میتونم پایم رو قوی کنم؟ گاهی اوقات کتاب موسیقی بیشتر به شکل مصور و آموزشی چاپ می گردد که نحوه صفحه آرایی و رنگ زمینه و نشان دادن مطالب مهم بسیار اهمیت دارد و گاهی نیز کتاب به شکل بررسی تاریخچه، بیوگرافی و غیره است که در این حالت نیز صفحه آرایی، جذابیت متن و مؤلفه های دیگر نقش اساسی دارند. ᠎Th is post h as been  do​ne ᠎with sahandbook Con​te᠎nt  Gene rator DE​MO!

كتاب موسيقي هادئة

نکته ی مهم دیگری که میتوان به آن اشاره کرد این است که شما هیچ محصولی با کیفیت پایین در فروشگاه نت به نت پیدا نخواهید کرد. از آنجایی که هنرجویان عزیز به دنبال خرید ساز با کیفیت همراه با قیمت مناسب و جنس مرغوب هستند و روند پیدا کردن این سازها و لوزم جانبی موسیقی و همچنین اعتماد به فروشگاه های خرید ساز برای آنها کمی مشکل است ما تصمیم گرفتیم این کار را برای رفاه حال آنها انجام دهیم. با توج به این که حدس میزنم شما رتبه ی خوبی آورده باشین و فقط یک سال از زمان اتمام تحصیلتون میگذره شما می تونین به من کمک کنید و من رو در جریان این که چی باید بخونم قرار بدین. میخواستم بدونم توچه زمینه هایی باید خوب باشم واسه این رشته ؟ از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم. در پایان کتاب شرححال 33 تن از آهنگسازان، تصنیفسازان، استادان سنتور، تار، سهتار و ویولن که در کتاب از آثار ایشان استفاده شده بههمراه عکسهایی نفیس و کمتردیدهشده از ایشان نگاشته و گردآوری شده است.

هنرجویان می توانند با استفاده از محتوای آموزشی رایگان در نت به نت، هم مهارت های نوازندگی خود را تقویت کنند، هم اینکه بر علم و آگاهی خود نسبت به شاخصه های ساز مورد علاقهشان بیفزایند. مشق هنر کتب هنرستانشو اون کوچیکاشو تهیه کن برای درک وتصویرم از بزرگاش استفاده کن. سحر جان اگر به اینجا سر می زنید شما نیز ما را از منابع و شیوه ی مطالعه مطلع کنید . به همین دلیل ما این اطمینان را به شما میدهیم که قدم به قدم در این مسیر شما را همراهی میکنیم تا این هدف میسر شود. به همین دلیل تمامی همکاران من در قسمت پشتیبانی وب سایت نت به نت آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما در زمینه یادگیری موسیقی هستند. با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید. Th is  da᠎ta was w ritten with sahandbook C ontent᠎ Gen er ator Demov er​si᠎on!

من به رشته ی نقاشی و مجسمه سازی و گرافیک علاقه دارم. آموزش مجازی موسیقی در سرتاسر دنیا مرسوم شده و هنرجویان می توانند با هزینه ای کمتر و کیفیتی بالاتر به یادگیری نوازندگی با ساز مورد علاقه خود بپردازند. به زودی آموزش سازهای دف، ارگ و پیانو، گیتار و همچنین آموزش خوانندگی نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. برای جلوۀ بیشترِ قطعاتْ ضربیها با تنبک همنوازی شدهاند و علاوهبراین هر ضربی با تنبک و صدای آهستۀ سنتور نیز درج شده است تا هنرجو پس از تسلطْ هر قطعه را با همراهی تنبک نیز تمرین کند. برای درک بهتر فضای هر گوشه ضربیها، چهارمضرابها و قطعات مشهور ساختهشده در آن گوشه نیز از ادبیات موسیقی دستگاهی قاجار و معاصر گزینش و سادهنویسی، و پس از معرفی هر گوشه درج شده است که موجب تشویق هنرجوی مبتدی به ادامۀ فراگیری سنتور نیز هست. یکایک تصنیفها نیز بهصورت باکلام اجرا شدهاند تا نحوۀ تطابق شعر و موسیقی برای هنرجو گویا شود و علاوهبراین هر تصنیف بهصورت بیکلام (با سنتور و تنبک) نیز همنوازی بیشتر بخوانید شده است. استعداد ذاتی هنرجو شرط اصلی یادگیری موسیقی نیست، اما می تواند روند آن را تسریع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید