بهترین کتاب های موسیقی – چیست؟

به مناسبت هشتصدمین سالگرد مولانا در سال ۲۰۰۷ شعر و آهنگ «شیدا شدم» اثر من بود که به یاد مولانا این کار را انجام دادم. این ساز تا مدتها مورد توجه اهالی موسیقی بود و با ابداع دیگر سازها و تکامل آنها به مرور از رده خارج شد. موسیقی زبان مشترک انسان ها است. مطالب این کتاب به زبان ساده نوشته شده و علاوه بر هنرجویان موسیقی افراد دیگر نیز بتوانند از مطالب آن استفاده کنند. باید صاحبنظران را ساماندهی کرد تا این اوضاع بلبشوی فرهنگی شاید با برنامهریزی ریشهای بعد از یک دهه حداقل به یک نقطه قابل قبول برسد. باید سراغ صاحبنظران رفت. نشر فردا در ابتدا تنها کتابهای فنی و مهندسی را عرضه میکرد، اما پس از استقبال از سوی جامعه دانشگاهیان، به سراغ عرضه کتابهای دیگر نیز رفت. اما اگر حتی در هیچیک از رشتههای موسیقی فعالیتی ندارید، مطالعه کتابهای آموزش موسیقی همچنان به شما پیشنهاد میشود؛ زیرا اصول و مبانی موسیقی که توسط اساتید مطرح این زمینه، به زبانی ساده و جذاب در کتابهای تحلیل موسیقی بهنگارش درآمدهاند، به مخاطب کمک میکنند که ترانههای مورد علاقهی خود را بهطرز عمیقتری درک و احساس کند. اگر هم ماندگار باشد نهایتا سه تا شش ماه در حافظهها میماند.

کتاب های موسیقی گیتار

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۸:۴۵ شب. سعی کردیم شعرها به فارسی باشد تا مردم آشنا شوند. خیلی از افراد میخواهند انواع موسیقی کلاسیک را بشناسند و با این دنیای رنگارنگ بیشتر آشنا شوند. او جوان است، باید تجربههای زیادی را پشتسر بگذارد تا در این کار به پختگی لازم برسد. بطور کلی فکر میکنم هر هنرمندی در رشته خود اگر واقعا نسبت به ادبیات و تاریخ بیگانه باشد، بسیار دشوار است که بتواند کار ماندگاری پدید بیاورد. بسیاری از نویسندگان و حتی هنرمندان عرصه موسیقی جشن امضای محصولات خود را در نشر چشمه برگزار میکنند؛ بنابراین اگر در حین جستوجوی یک کتاب، با چهرهای معروف روبهرو شدید، زیاد تعجب نکنید. باید کار را به کاردان سپرد. من به حوزههای دیگر کاری ندارم، اما به فرهنگ و هنر که میتوانم کار داشته باشم. چون همین شهرام ناظری بودن برای من کافی بود. چون خراسان از نظر فرهنگ موسیقایی بخصوص دوتار وضعیتی دارد که در جهان کمنظیر است.

فروشگاه کتاب های موسیقی

من در این زمینه با یکی از استادان دوتار نواز آن خطه به اسم مسعود خضری کار کردم. شاید اگر روزی موسیقیها را بررسی کنند یکی از مهم ترین بخشهای موسیقی، دوتار خراسان باشد. نمایشگاه کتاب تهران همیشه رویداد شلوغی بوده و اغلب با ترافیکهای سنگین و شلوغیهای توانفرسا در ایستگاههای متروی تهران در مجاورت مصلا همراه است؛ بنابراین اگر در تهران زندگی میکنید یا اینکه فرصت خرید آسان کتاب از کتابفروشیهای سطح شهر را دارید، نیازی نیست تا خود و فرزندانتان را برای حضور در این رویداد سالانه به دردسر بیندازید. این کتاب به یک تفکر غریزی روی موسیقی، ذهن و ریاضیات پرداخته است که پیچیدگی رسمی و خود ارجاعی را بررسی میکند. کتاب چهارم معجزه موسیقی : نوشته ویکتور ال. سبک موسیقی رپ در دهه ۶۰ میلادی ساخته شد، سبکی که ریتم موسیقی در آن بسیار تند و کلمات پشت سر هم بیان میشود. اما همانطور که قبلا در مقدمه مقاله نیر یاد شد، بهخاطر داشته باشید که برای تکمیل اطلاعات خود خواندن حداقل یکی دیگر کتابهای این لیست میتواند بسیار مفید مواقع شود. در ادبیات که این همه به آن علاقهمندید، آیا فقط شعر میخوانید یا به رمان هم علاقه دارید؟ Da ta was generated  by sahandbook Conte nt Gener᠎ator DE MO᠎!

آلبوم دیگری هم در دست تولید دارید با عنوان «خنیاگر». اما یک دست صدا ندارد و نمیتوانم به تنهایی راه به جایی ببرم. ووتن نوازنده چیره دست گیتار باس و برنده پنج جایزه گرمی هست با ترجمه سیامک شهابی و سحر نخعی. اما جوانان نسل جدید عادت کردند با یک دکمه به همه چیز برسند. ادبیات در همه هنرها نقش مادر را دارد. او در خارج از دانشگاه نیز به تدریس موسیقی میپردازد و تاکنون هنرجویان بسیاری را تربیت کرده است. از جمله مطرحترین و مهمترین آثار پر فروش این نشر میتوان به دو مجموعه «کتابهای مدرسه زندگی» و «مقالات مدیریتی دانشگاه هاروارد» اشاره کرد. مطرحترین اثر کیج «4:33» نام دارد. شما با استفاده از این کتابهای آموزشی سنتور میتوانید با بخشهای مختلف ساز آشنا شده و به ترتیب در هر دستگاهی که ساز کوک شده باشد نام نتها را یاد خواهید گرفت. این کلیک عضو یکی … یکی از مشهورترین ریمیکسهای این آهنگ که به سبک ترنس میباشد. این کتابفروشی سیستمی منسجم و تخصصی برای فروش کتاب است که بر پایه سیستمهای موفق در دنیا از جمله آمازون و پروژه کارشناسی ارشدی در حوزه مدیریت و فروش راهاندازی شده است. امروزه کتابخوانی در ایران رو به زوال است، اما کتاب و کتاب خواندن میتواند تاثیر مثبتی بر جامعه، بخصوص جوانان بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید