بهترین کتاب های موسیقی خود را به ماشینی با عملکرد بالا تبدیل کنید

به طور کلی اگر بخواهیم درباره انواع ژانرهای موسیقی جهان بیشتر بدانیم در ابتدا باید به این نکته توجه کنیم که یک نوع دستهبندی نداریم و بر اساس ویژگیهای مختلف ممکن است انواع مختلفی از لیست سبک های موسیقی در جهان را داشته باشیم. اگر هنوز به دنبل یافتن پاسخی برای سوال چگونه سبک های موسیقی را بشناسیم هستید، میتوانیم چند کتاب مفید را برای شما معرفی کنیم. پیشنهاد میکنم حتما از کتاب دامیز شروع کنید مثل آب خوردن تئوری رو یاد میگیرید. پیشنهاد میکنم خواندن مطالب جذاب ما را از دست ندهید. ووتن سعى كرده اصول و تئورى موسيقى را با زبانى ساده در خلال اتفاقاتى جالب كه براى شخصيت اصلى كتاب مى افتد بيان كند و به خواننده بياموزد. اگر از علاقهمندان به موضوعات اجتماعی هستید، مطالعه بهترین کتاب های اجتماعی برایتان لذتبخش خواهد بود. مجموعه بسیار موفق کتاب Backpack، سری جذاب و بسیار کاربردی برای کودکان و نوجوانانی محسوب می شود که می خواهند انگلیسی را از همان ابتدا اصولی و درست بیاموزند.

خرید کتاب های موسیقی

کتاب Family and Friends مانند سری کتاب Teen to Teen ،Hey There و Talk Time از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی کودکان و نوحوانان است که در اکثر آموزشگاه های رسمی زبان کشور عزیزمان در حال تدریس و نوجوانان زیادی با آنها مشغول یادگیری زبان هستند. همچنین میتوانید به پادکستهای رادیو کارنکن هم سری بزنید. موسیقی رپ که برای بیان اعتراضات به مشکلات زندگی و تبعیض های نژادی توسط سیاه پوستان ایجاد شده بود، امروزه نیز برای یک بیان اعتراضی در سراسر جهان کاربرد دارد، اعتراض به تبعیض، فقر، مواد مخدر و بیکاری! اینطور بگوییم که این کتاب هم درس موسیقی است هم درس زندگی ! مجموعه کتاب Hey There همواره از محبوب ترین و پرطرفدارترین مجموعه کتاب ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان بوده است و این فرصت استثنائی را برای همه عزیزان فراهم کرده است که انگلیسی را به راحتی و با لذت بسیار فرا بگیرند. این کتاب دفاع از زنان را در قالب یک شهر ایدهآل که توسط زنان مشهور از سراسر تاریخ پر شده، بررسی کرده است.  Th᠎is was gen erat ed by sahandbook C​on tent Gener᠎at or DEMO.

کار پیشگام جامعه شناسی چینی در این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب های غیر داستانی بررسی چین مدرن با یک چهره مدرن است. این کتاب اثر محسن الهامیان است که در سال ۱۳۸۷ منتشر شد و ۱۱۲ صفحه دارد. این کتاب اثر لئونارد برنشتاین آهنگساز، نویسنده، موسیقی دان ایالات متحده ی آمریکا در قرن ۲۰ است که دارای ۳۲۴ صفحه می باشد. از مزایای دیگر این کتب، داشتن سخنگویان و گویندگان با لهجه های مختلف است که به دانشجویان این فرصت را می دهند تا انواع مختلف انگلیسی را بشنوند و با لهجه های گوناگون آشنا شوند. این کتاب یکی از بهترین کتاب های درسی برای دانشجویان رشته ی موسیقی و درک موسیقی برای دانشجویان دیگر رشته ها در ایالات متحده ی آمریکا است. این کتاب به دلیل قدمت آن به عنوان اولین کتاب تئوری موسیقی ایرانی و غربی در ایران شناخته می شود. این کتاب شامل سه بخش قواعد نت، آواز شناسی، موسیقی نظری مغربی می باشد. در ادامه به معرفی بهترین کتاب های مرتبط با دین در جهان خواهیم پرداخت. در این قسمت چند پادکست مرتبط با موسیقی را معرفی میکنیم تا بتوانید در کنار انجام کارهایتان از شنیدن آنها لذت ببرید. من به این دلیل تصمیم گرفتم این مجموعه را علاوه بر نگارش فارسی به ۶ زبان زنده دنیا ترجمه کنم که ساز ایرانی در دنیا معرفی شود..

کتاب های موسیقی

علاوه بر این، مجموعه کامل منابع دیجیتالی و آنلاین این کتاب ها، انتخاب های بیشتری برای فراگیران عزیز فراهم کرده است که همه عزیزان می توانند آنها را چه داخل کلاس و چه در رفت و آمد خود به طور آنلاین استفاده و انگلیسی خود را بهبود بخشند. فلش کارت های واژگان تمام رنگی دیجیتال به منظور بهبود حفظ واژگان جدید به ارائه، تمرین و بازبینی واژگان کمک می کنند. از دیگر ویژگیها میتوان به گیتار باس، درامز و ریفهای تکراری اشاره کرد. از هنرمندان معروف این سبک میتوان به بتهوون، باخ، موتسارت، آنتونیو ویوالدی، پیوتر ایلیچ چایکوفسکی، شوپن و آرنولد شونبرگ اشاره کرد. هنرمندان و گروههایی که در این موسیقی بیشتر شناخته شده هستند میتوان به بیتلز، کویین، لد زپلین، فرانک زاپا، تام ویتس، پینک فلوید، تیم باکلی، باب دیلن، کلاوس شولز، رولینگ استونز، مایو تامپسون اشاره کرد. در این کتاب به کشف اثر روانشناختی استعمارگرایی پرداخته شده است. تحلیل کردن اوضاع اجتماعی در هر دوره برای درک ویژگی های موسیقی، سرگذشت آهنگ سازان هر دوره و تحلیل آثار آن ها، بررسی موسیقی غربی، به کار گیری مفاهیم موسیقی از مواردی هستند که موجب شده کتاب راجر به یک اثر ارزشمند تبدیل شود. او به دلیل آشنا کردن جوانان با اجزا موسیقی در این کتاب به زبان ساده به تجزیه و تحلیل عوامل موسیقی می پردازد.

کتاب های موسیقی دهم

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این مطلب لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید