آیا شما فروشگاه کتاب های موسیقی یکی از بهترینها می‌توانید؟ 10 نشانه شکست

منبع:ایرنا، عکاس: نامشخصیکی از کتابفروشیهای دوست داشتنی تهران، کتابفروشی شار است که در مقابل پارک لاله قرار دارد. کارکنان کتاب فروشی شار برای دسترسی به قفسه کتابها که ارتفاع آنها به سقف نیز میرسد، از نردبان استفاده میکنند. در طبقه اول این بلوک باغ علم کودک طراحی شده است، مکانی برای کودکان و نوجوانان هفت تا ۱۲ ساله که در آن چهار داستان علمی (داستان بدن، داستان خانه، داستان شهر و داستان زمین) در قالبی مدرن روایت میشود. در این کتاب هیوز داستان هنر مدرن، از کوبیزیم تا آوانگارد را به تصویر میکشد. البته از یاد نبرید کتابهای موسیقی در این سایت به دو بخش کلی تقسیم میشوند؛ گروه نخست این هنر را از لحاظ نظری به شما معرفی میکند و گروه دوم نیز تلاش میکند از راه عملی سازنوازی را به شما بیاموزد. عشق الکس به موسیقی کلاسیک، ارجاعی به نظریه حکومت افلاطون است. این مجموعه در فضایی ۲۵ هزار متری، لقب یکی از بزرگترین کتابفروشیهای جهان را به خود اختصاص داده است. این کتابفروشی فضایی شبیه به کتابخانههای قدیمی در فیلمها ادامه مطلب دارد.

کتاب های موسیقی

نشر پنجره در حوزه کودک و نوجوانان نیز فعالیت میکند. اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو، فعالیت خود را تقریبا همزمان با طاقچه در سال ۱۳۹۲ آغاز کرد. این اپلیکیشن نیز مانند طاقچه امکان نشانهگذاری، تغییر رنگ صفحه، تغییر اندازه و نوع فونت و تم تیره برای مطالعه در شب را دارد. اگر در موسیقی مبتدی هستید و یا آشنایی اندکی با این هنر دارید، بهترین راه برای یادگیری آن، دانلود بهترین کتابهای آموزش موسیقی به شمار میآید و اپلیکیشن کتابراه تمام تلاش خود را میکند تا شما را در این مسیر همراهی نماید. کلا این ابزار طیف گستردهای از صداها را ایجاد میکند؛ از انواع آلات موسیقی تا صدای انسان و طبیعت و ایجاد آمبیانسها و افکتها. فروشگاه فرهنگان طیف وسیعی از کتابها از جمله ادبیات کلاسیک و ادبیات ملل، تاریخ، فلسفه، روانشناسی، علوماجتماعی و مذهبی را به مخاطبان خود ارائه میدهد. عمده کتابهای موجود در این فروشگاه، رمان، کتابهای روانشناسی، بهداشت و تغذیه، جامعهشناسی، علوم سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، تاریخ و فلسفه، هنر و معماری، آموزش زبان، عکاسی، طنز و ادبیات کلاسیک فارسی است. A rt​ic᠎le was c reat ed by sahandbook C​on​te᠎nt  Gen erator D​emov ersion!

این کتابفروشی بخشی از فضای خود را به کتابها و بازیهای ویژه کودکان، بخشی را به نوشت افزار و باقی فضا را به کتابهای ناشرهای مطرح در موضوعات مختلف اختصاص داده است. در این کتابفروشی نیز همچون باقی کتابفروشیها میتوانید از نوشتافزارها، بازیهای مهیج، وسایل تزیینی و صنایع دستی نیز دیدن کنید. در این کتابفروشی میتوانید انواع صنایع دستی و وسایل تزیینی همچون کوسن و رومیزی، ظروف سرامیکی و سفالی، زیورآلات و مجسمه نیز خریداری کنید. شاید بهظاهر قفسههای چوبی حوض نقره باملند کوچک باشند؛ اما طبقهبندی خوب کتابها به شما کمک میکند تا بهراحتی به کتاب مورد نظر خود دست پیدا کنید.حوضنقره باملند وسایل فانتزی و دوستداشتنی زیادی از جمله ماگهای نقاشی شده، زیورآلات و صنایع دستی، دفترچه یادداشتهای رنگارنگ و دفتر برنامهریزی دارد که میتوانید آنها را هدیه بدهید. کتابهای زیادی در این موضوع وجود دارند و حتی کتابی به قلم خود یوهان کرایوف نیز نوشتهشده اما “جاناتان ویلسون” فلسفه کرایوف را با شواهد و مدارکی برگرفتهشده از چندین کتاب، به سادهترین حالت ممکن توضیح میدهد. روی پشتبام باغ کتاب، سینمایی با ظرفیت ۵۰۰ نفر برای فصل تابستان تعبیه شده است. یکی از بهترین راههای دسترسی به نمایشگاه برای دور زدن ترافیک سنگین آن روزها استفاده از مترو است.

بهترین کتاب های موسیقی

یکی دیگر از دلایل شهرت این انتشارات، عرضه کتابهای زبان اصلی است. رضا کروریان یکی از فعالان جدی موسیقی الکترونیک است و گروه «یارآوا» مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزهی رضا کروریان» را با یاد ایشان برگزار میکند. این رویداد همچنین فرصتی برای خرید از ناشران خارجی و بینالمللی است.نمایشگاه کتاب تهران هر سال در میانه اردیبهشت ماه در مصلای تهران برگزار میشود. گروه موسیقی «یارآوا» که علاوه بر فعالیتهای هنری، برگزار کننده مسابقه موسیقی الکترونیک رضا کروریان هم هست؛ به طور گسترده و جدی آثار خواجهنوری را اجرا کرده است. فهرستی که در ادامه این مطلب ارائه کردهایم، شامل بهترین کتاب های غیر داستانی جهان میشود که شما میتوانید به راحتی و با توجه به سلیقه و علاقهمندی خود آنها را مطالعه کنید. همانگونه که از نامش پیداست، کتاب «نیمه دوم» از ادامه کتاب قبلی زندگینامه “روی کین” شروع میشود و این بار داستانهایی حتی پرتنشتر و هیجانانگیزتر از درگیریها و اتفاقات افراد نزدیک به او و سالهای آخر دوران فوتبالیاش را به همراه دارد. کتاب آموزش مقدماتی برای موسیقیدانان جوان اثر پاول هیندمیت با ترجمهی خوبِ بهزاد هوشمند از جمله کتابهای تئوری موسیقی است که با دقت به تمامی مباحث پایهی موسیقی میپردازد.

Con tent has been c᠎re ated by sahandbook Con te​nt G​enerator DEMO !

دیدگاهتان را بنویسید